Haber

Ulaşım İçin Yeni Bir Dönem Servis Sepeti Projesi

Tesla’dan Büyük Hata: 1 Milyon Araç Geri Çağrıldı
 

Günümüzde dijital alanda pek çok yenilikler olmuştur ve olmaya da devam eder. İnsanlar artık pek çok işini online olarak halledebilir. İnternetten alışveriş yapmak günümüzde oldukça popülerdir. Bu gelişmelerden ulaşım sektörü de nasibini almıştır.

Servis Sepeti uygulaması Barış İşlek tarafından kurulan yeni bir sistemdir. Bu sistem kısa sürede büyük başarılar elde etmeyi başarmıştır. Sistemin aynı zamanda genel müdürü unvanına da sahip olan genç iş insanı, sistemin tur ve servis ihtiyaçlarına farklı bir pencereden bakan, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara cevap veren bir proje olduğunu dile getiriyor.

Pratik Çözümler ile Servis Sepeti Projesi

Günümüzde gerçekleştirilen şehir içi ve şehirler arası yolculuklarına Servis Sepeti yeni çözümler üretiyor. Farklı amaçlar ile gerçekleştirilen yolculuklarda Servis Sepeti sistemi kalite ve güveni ön planda tutuyor. Bu nedenle de üst seviye bir müşteri memnuniyeti sağlama özelliğine sahip.

Ticari yaşama babası sayesinde başlayan Barış İşlek pek çok konuda babasından eğitim aldığını da dile getirdi. Bunun yanında gençlerin de ticarete atılmaktan korkmaması gerektiği yenilikçi projelerin Türkiye’ye pek çok katkısı olacağını da sözlerine ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu